ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

1.oktobrī notiks seminārs par aktuālajām siltumnoturības prasībām logiem un durvīm (0)

30.09.2014

Šā gada 1. oktobrī informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk" ietvaros Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks seminārs „Aktuālā informācija par siltumnoturības prasībām logiem un durvīm". Seminārā aicināti piedalīties daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu īstenotāji.

Seminārā lektori no Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijas - Ivars Brants un Aldis Sirmačs - informēs par izmaiņām Latvijas būvnormatīvā LBN 002-01 "Ēku norobežojošo konstrukciju siltumtehnika" attiecībā uz siltumizolācijas koeficientu vērtībām, t.sk. logiem un durvīm. Lektori tāpat pastāstīs par ēku ārdurvju un logu klasifikāciju un biežāk pieļautajām kļūdām to montāža.

Savukārt, Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve Svetlana Mjakuškina informēs par prasībām logiem kā reglamentētās sfēras būvizstrādājumiem.

Seminārs notiks šā gada 1. okobrī plkst. 18:00 Rīgas Tehniskās universitātes telpās (Rīga, Kalnciema iela 6, 221.auditorija). Semināru varēs vērot arī interneta tiešsaistē Rīgas Tehniskās universitātes mājaslapā: http://tiesraide.rtu.lv/dzivosiltak/.

 

Semināra dienas kārtība publicēta Ekonomikas ministrijas mājaslapā: https://www.em.gov.lv/lv/notikumu_kalendars/2228-seminars-aktuala-informacija-par-siltumnoturibas-prasibam-logiem-un-durvim.  Sīkāku informāciju par pasākumu var saņemt Ekonomikas ministrijā (e-pasts: dzivosiltak@em.gov.lv, tālrunis: 67013240).

Pasākumu organizē Ekonomikas ministrija un Rīgas Tehniskā universitāte informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk" ietvaros. Plānots, ka semināri par dažādiem māju apsaimniekošanas un renovācijas jautājumiem RTU notiks visu mācību gadu reizi mēnesī. Katrs seminārs tiks veltīts konkrētai tēmai - sākot no jaunumiem būvniecības nozarē un beidzot ar aktualitātēm daudzdzīvokļu mājokļu renovācijā. Šādu semināru cikls notiek jau piekto gadu.

Informācijas avots: Ekonomikas ministrija

 

Komentāri

Vārds
Komentārs

English