ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

6. novembrī notiks seminārs par kvalitatīvu daudzdzīvokļu māju renovāciju (0)

03.11.2014

Šā gada 6. novembrī Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju attīstības aģentūra aicina uz semināru par kvalitatīvu projekta ieviešanu ERAF aktivitātē "Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi". Seminārā aicināti piedalīties daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu īstenošanā iesaistītās puses.

 

Semināra apmeklētāji tiks informēti par jaunā Būvniecības likuma aktualitātēm, aktivitātes projektu ieviešanas prasībām un pieļautajām kļūdām projekta īstenošanā. Pasākumā piedalīsies Ekonomikas ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Būvmateriālu ražotāju asociācijas pārstāvji.

 

Seminārs notiks šā gada 6. novembrī, plkst. 10:00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras telpās (Rīga, Pērses iela 2). Pasākuma dienas kārtība publicēta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājas lapā: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/Daudzdzivoklu-maju-siltumnoturibas-uzlabosanas-pasakumi-seminars-riga-6-nov-2014. Pieteikties dalībai seminārā var šeit. Sīkāku informāciju par semināru var saņemt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā: e-pasts: elīza.janberga@liaa.gov.lv, tālrunis: 67013499.

 

Semināru varēs vērot arī interneta tiešsaistē Ekonomikas ministrijas mājas lapā. 

 

Informācijas avots: Ekonomikas ministrijas, Tālr: 67013193

E-pasts: Evita.Urpena@em.gov.lv; prese@em.gov.lv

Web: www.em.gov.lv

Seko Twitter: @EM_gov_lv, @siltinam

Youtube: http://www.youtube.com/ekonomikasministrija; http://www.youtube.com/siltinam

Komentāri

Vārds
Komentārs

English