ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

ALTUM piedāvā jaunu finanšu instrumentu – aizdevums uzņēmuma energoefektivitātei un atjaunojamo energoresursu projektu ieviešanai (1)

20.07.2018

 

Ar šo aizdevumu (kopumā pieejami 7 miljoni EUR) var finansēt apgaismojuma, ventilācijas, žāvēšanas, siltuma, aukstuma, tvaika ražošanas iekārtas, kaltes, motorus, sūkņus, elektrības piegādes iekārtas, kā arī citus enerģijas patērētājus.

 

Īpaši aktuāli tas ir uzņēmumiem, ja energopatēriņš ir nozīmīga izmaksu pozīcija un pārsniedz 20 tūkstošus EUR gadā, piemēram:

  • tirdzniecības un sporta centriem, noliktavām, viesnīcām, biroju ēkām,
  • pārtikas ražotājiem, kokapstrādes un metālapstrādes uzņēmumiem,
  • lielajiem uzņēmumiem un lielajiem enerģijas patērētājiem, kuru darbību ietekmē Energoefektivitātes likums.

 

Uzņēmumi, investējot energoefektivitātes pasākumos, var samazināt enerģijas patēriņu līdz pat 50%.

Aizdevumu var saņemt individuālie komersanti, mikrouzņēmumi, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, valsts un pašvaldības komercsabiedrības.

 

Finanšu risinājums:

  • aizdevums līdz 2 850 000 EUR un līdz 85% no projekta kopsummas,
  • termiņš < 5 - 7 gadiem,
  • energoizmaksu ietaupījumam ir jāsedz vismaz kredīta maksājums,
  • svarīga ir naudas plūsma, tāpēc papildu nav nepieciešams nodrošinājums.

 

ALTUM aicina uzņēmumus veco iekārtu vietā izmantot jaunas un modernas iekārtas, kā arī alternatīvus enerģijas avotu: sauli, vēju un bioenerģiju, kas ne tikai taupītu naudu, bet būtu draudzīgi videi, samazinātu CO2 izmešu daudzumu un nodrošinātu uzņēmumu ilgtspēju un atbilstību pasaules domāšanai.

 

Vairāk informācija:

ALTUM

 

 

Komentāri

erica
26.09.2018 @ 12:55
Sveiki, Lai informētu sabiedrību par to, ka privātā aizdevuma aizdevēja Morgan Erica kundze ir devusi finansiālu iespēju ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam aizdevumu ar 2% procentu likmi personām, firmām un uzņēmumiem saskaņā ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu noteikumus un nosacījumus: (morganerica007@gmail.com)
Vārds
Komentārs

English