ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Ekonomikas ministrija 2017.gada 5.oktobrī Rīgā organizē reģionālu semināru “Energoefektivitātes finansēšana nākotnē” (0)

19.09.2017

Ekonomikas ministrija kā ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam politikas jomas „Enerģētika“ koordinators 2017.gada 5.oktobrī Rīgā organizē Baltijas jūras reģiona semināru “Energoefektivitātes finansēšana nākotnē”.

 

Seminārs tiek organizēts ciešā sadarbībā ar Baltijas attīstības forumu un Baltijas jūras valstu padomi/ Baltija 2030 (ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam horizontālās rīcības “Klimats” koordinatori).

 

Semināra mērķis ir izvērtēt dažādus zaļo investīciju finansēšanas risinājumus, lai stimulētu zema oglekļa emisijas ekonomiku, ekonomiski izdevīgā veidā.

 

Eksperti no Baltijas jūras reģiona valstīm dalīsies pieredzē un apmainīsies viedokļiem par to kā izmantot energoefektivitātes potenciālu, izmantojot dažāda veida risinājumus un shēmas Baltijas jūras reģionā. Tajā skaitā Eiropas politikas perspektīva, finansiālās institūcijas, banku un industriju perspektīva.

 

Lai izvērtētu un atrastu labākos risinājumus pastāvošajām problēmām ar finansēšanas shēmām, tiks apskatīti labās prakses piemēri un risinājumi energoefektivitātes finansēšanai, tajā skaitā ESCO, Baltijas jūras reģionā.

 

Seminārs norisināsies angļu valodā, kas ir ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam darba valoda. Tulkojums nebūs pieejams.

 

Pielikumā – darba kārtība.

 

Papildu informācijai var sazināties ar Ekonomikas ministrijas Enerģijas tirgus un infrastruktūras departamenta pārstāvi Madaru Zvirgzdiņu, 67013173, madara.zvirgzdina@em.gov.lv.

Dokumenti

Darba kārtība

Komentāri

Vārds
Komentārs

English