ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Ekonomikas ministrija 8.februārī aicina uz semināru par ventilācijas sistēmu daudzdzīvokļu ēkā  (0)

02.02.2018

Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum šā gada 8. februārī aicina uz semināru "Ventilācija daudzdzīvokļu ēkā. Problēmas un risinājumi". Semināra mērķis ir izglītot par ventilācijas nozīmi energoefektīvā daudzdzīvokļu mājā un iespējamajiem tehniskajiem risinājumiem.


Semināra laikā eksperti informēs par ventilācijas sistēmu veidiem, tai skaitā logu nozīmi, par decentralizēto ventilācijas sistēmu dzīvojamajām telpām, par mehāniskās ventilācijas sistēmām, kā arī par raksturīgākajiem risinājumiem daudzdzīvokļu ēku renovācijas projektos un Attīstības finanšu institūcijas Altum prasībām. Pasākumā piedalīsies eksperti no Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūta, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijas, Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Energoefektivitātes asociācijas.

Seminārs notiks Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes telpās šā gada 8. februārī plkst. 10:00 (Rīga, Ķīpsalas ielā 6, 115.kabinets).

Semināra dienas kārtība publicēta šeit, pieteikšanās šeit. Papildu informāciju par energoefektivitātes semināriem var saņemt Ekonomikas ministrijā (dzivosiltak@em.gov.lv, 67 013 240). Jaunumiem par ēku energoefektivitāti aicinām sekot twitter.com/siltinam un facebook.com/dzivosiltak.


Semināru organizē Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” ietvaros.

 

Kā zināms, atbalstu daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumiem sniedz Attīstības finanšu institūcija Altum. Atbalstam daudzdzīvokļu ēku renovācijai laika periodā no 2016. līdz 2023. gadam pieejami 166 470 588 eiro. ES fondu atbalsta programmas energoefektivitātes paaugstināšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās ietvaros plānots atbalstīt aptuveni 1 700 ēku atjaunošanu, sniedzot iespēju gandrīz 13,5 tūkstošiem ģimeņu sasniegt būtisku enerģijas ietaupījumu. Sīkāka informācija par programmu ir pieejama Altum mājaslapā.

 

Informācijas avots: Ekonomikas ministrijas

Web: www.em.gov.lv; www.energoefektivakaeka.lv

Twitter: @EM_gov_lv; @siltinam

Youtube: http://www.youtube.com/dzivosiltak

Facebook: http://www.facebook.com/siltinam

 

Dokumenti

Seminara programma

Komentāri

Vārds
Komentārs

English