ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Informēs par klimata pārmaiņu finanšu instrumenta atbalsta iespējām (0)

23.05.2011

 Šī gada 25.maijā ikvienam interesentam ir unikāla iespēja apmeklēt semināru „Klimata pārmaiņu finanšu instruments (KPFI) - finansējuma saņemšanas iespējas un projektu pieredze" Eiropas Savienības mājā. Semināru sadarbībā ar ES māju organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

 Klimata pārmaiņu finanšu instruments (KPFI) ir Latvijas Republikas valsts budžeta programma. KPFI mērķis ir veicināt globālo klimata pārmaiņu novēršanu, pielāgošanos klimata pārmaiņu radītajām sekām un sekmēt siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšanu (piemēram, īstenojot pasākumus ēku energoefektivitātes uzlabošanai gan sabiedriskajā, gan privātajā sektorā, tehnoloģiju, kurās izmanto atjaunojamos energoresursus attīstīšanu un ieviešanu, kā arī īstenojot integrētus risinājumus siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšanai).

 Pasākuma ietvaros ikvienam būs iespēja plašāk uzzināt par Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta piedāvātajām atbalsta iespējām, jau sagatavošanā esošajiem konkursiem, projektu ieviešanas pieredzi un labākajiem vides risinājumiem KPFI projektu īstenošanai

 Seminārā piedalīsies un uz klātesošo jautājumiem atbildēs eksperti: Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas eksperti - Klimata politikas un tehnoloģiju departamenta direktors Valdis Bisters, ekspertes Veronika Gomačenko un Zita Ļebedeva, Latvijas Vides investīciju fonda valdes priekšsēdētāja Ilze Puriņa un KPFI ieviešanas uzraudzības eksperte Ieva Sīmane.

Pasākumā aicināts piedalīties ikviens interesents, iepriekš piesakot dalību, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Papildu informāciju var iegūt www.esmaja.lv, kur šo pasākumu varēs vērot arī tiešraidē.

 

Dokumenti

Darba kartiba

Komentāri

Vārds
Komentārs

English