ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Namu apsaimniekošanas uzņēmumi, dzīvokļu īpašnieku biedrības, būvniecības uzņēmumi un daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākie aicināti uz semināru par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās. (0)

08.02.2018

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar ALTUM uzsāk  plašu semināru ciklu par energoefektivitāti dzīvokļu īpašniekiem. Semināri par pieejamo ES fondu atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu ēkās notiks astoņās Latvijas pilsētās - Saldū, Talsos, Jelgavā, Rēzeknē, Daugavpilī, Smiltenē, Cēsīs un Rīgā. Uz semināriem aicināti namu pārvaldīšanas uzņēmumu, dzīvokļu īpašnieku biedrību un būvniecības uzņēmumu pārstāvji, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākie.

Semināru laikā interesentus informēs par atbalsta programmas „Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās ēkās" nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanas aspektiem, lēmuma pieņemšanas procedūru, kā arī līdzfinansējuma saņemšanas iespējām un būvniecības darbu veikšanas iepirkuma procedūras organizēšanu. Semināros piedalīsies arī Latvijas komercbanku pārstāvji, kas informēs par banku nosacījumiem finansējuma saņemšanai daudzdzīvokļu ēku atjaunošanai. 2018.gada 15.februārī Jelgavā, plkst.11:00, notiks seminārs "Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšana. Nosacījumi un renovācijas process"

Pielikumā šī semināra programma.

Informācijas avots: Ekonomikas ministrija.

 

Dokumenti

Seminara programma

Komentāri

Vārds
Komentārs

English