ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Rīgā notiks seminārs par daudzdzīvokļu māju renovāciju un ilgtspēju (0)

05.02.2014

2014.gada 11. Februārī, plkst. 10:00, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras telpās (Pērses ielā 2, Rīgā)  notiks seminārs „Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva projektu īstenošana un ilgtspēja”, ko organizēs LR Ekonomikas ministrija. Semināra mērķis ir informēt par kvalitatīvu mājokļu renovāciju, kā arī informēt par ēkas uzturēšanu pēc renovācijas. Dalība pasākumā - bezmaksas.

Semināra apmeklētāji tiks informēti par projektu ieviešanu, atskaišu sagatavošanu un iepirkuma procedūras veikšanu, kā arī pieļautajām kļūdām projektu realizācijā. Pasākumā tiks sniegti arī ieteikumi daudzdzīvokļu māju renovācijas ilgtspējai, kā arī informēs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltumenerģijas maksas aprēķiniem, korektu apkures sistēmas lietošanu un ventilāciju dzīvojamās telpās.

 

Semināra dienas kārtība atrodama Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājas lapā http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/seminars-11-feb-2014-daudzdzivoklu-maju-siltumnoturibas-uzlabosanas-pasakumi. Dalībai pasākumā var pieteikties līdz š.g. 10. februārim Latvijas Investīcijas un attīstības aģentūras Klientu apkalpošanas nodaļā (karlis.berenfelds@liaa.gov.lv , 67039499).

 

Pielikumā detalizētāka informācija.

Dokumenti

Seminars 11.02.2014.

Komentāri

Vārds
Komentārs

English