ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Semināri par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā  (0)

26.02.2018

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) aicina Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma saņēmējus un citus interesentus uz kārtējo semināru ciklu par labo praksi ES fondu atbalsta izmantošanā. Semināri notiks Rīgā, Jelgavā, Cēsīs, Kuldīgā un Rēzeknē.

Ar semināru ciklu, kas sāksies š.g. 7.martā, CFLA turpina jau iesākto praksi par šādu informatīvu semināru organizēšanu ES fondu projektu īstenotājiem. Kā ierasts, seminārā tiks aplūkoti dažādi pašreiz aktuāli jautājumi, un viena no tēmām ir finanšu plānošana un risku vadība.

Semināros tiks apskatīts iepirkuma organizēšanas jautājums, kas pastāvīgi ir ES fondu projektu interesējošo tēmu saraksta augšgalā, un detalizētu skaidrojumu par elektronisko iepirkumu sistēmu jeb EIS semināros sniegs pārstāvji no Valsts reģionālās attīstības aģentūras. Tāpat ar secinājumiem par ES fondu projektu kontroles jautājumiem iepazīstinās ES fondu Revīzijas iestādes pārstāvji. Savukārt ar savu pieredzi projektu īstenošanā dalīsies arī paši ES fondu finansējuma saņēmēji.

Jelgavā, Seminārs notiks: š.g. 14. martā –viesnīcas “Zemgale” telpās, Skautu ielā 2. Semināra darba kārtība – pielikumā.

Pieteikšanās semināram: http://cfla.gov.lv/lv/jaunumi/anketa/labas-prakses-seminars-14032018-jelgava

Semināru š.g. 7. martā būs iespēja vērot arī TIEŠSAISTĒ - CFLA mājaslapā www.cfla.gov.lv jaunumu sadaļā.

Dokumenti

Darba kārtība

Komentāri

Vārds
Komentārs

English