ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Seminārs “Ventilējamās fasādes un logu montāža. Prakse” (0)

23.02.2018

Šā gada 23. februārī Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum organizē semināru “Ventilējamās fasādes un logu montāža. Prakse”, kurā aicina piedalīties ēku renovācijas projektu vadītājus, māju apsaimniekotājus, projektētājus un būvkomersantus.

Šobrīd aktīvi norit projektu gatavošana un iesniegšana atbalsta saņemšanai energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu, valsts un industriālajās ēkās. Semināru organizējam ar mērķi, lai ēku renovācijas projektu īstenotājiem palīdzētu izvēlēties sev piemērotākos risinājumus fasāžu atjaunošanai un logu nomaiņai, kā arī sekmētu kvalitatīvu renovācijas procesa vadību un ēku atjaunošanu.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja vērot klātienē korektu ventilējamās fasādes sistēmas montāžu un plakanā jumta siltināšanu, kā arī loga montāžu. Seminārā lektori pastāstīs par siltumizolācijas materiālu un apdares materiālu izvēli, kronšteinu, dībeļu un profilu izvēli un montāžu.

Seminārs “Ventilējamās fasādes un logu montāža. Prakse” notiks piektdien, š.g. 23.februārī plkst. 10.00 Jelgavas tehnikumā (Jelgavā, O.Kalpaka ielā 37). Pasākuma dienas kārtība un pieteikšanās anketa publicēta Ekonomikas ministrijas mājaslapā. Dalība seminārā ir bez maksas.

Seminārs tiek organizēts informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” ietvaros. To organizē Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūciju Altum sadarbībā ar Būvmateriālu ražotāju asociāciju, Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomi, Latvijas Minerālvates ražotāju asociāciju un Latvijas Logu un durvju ražotāju asociāciju, tajā piedalīsies arī Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji. Seminārā būs iespēja uzdot jautājumus SIA “Saint Gobain Celtniecības produkti”, SIA “Paroc”, SIA “Rockwool” un Profine, SIA “Windows Factory”, SIA “Sika Baltic”, SIA “AS Systems”, SIA “Zulak Wood Latvia” uzņēmumu pārstāvjiem.

Aktuālajai informācijai par ēku renovāciju un energoefektivitātes jautājumiem aicinām sekot informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” Facebook lapā: www.facebook.com/dzivosiltak.

Informācijas avots: Ekonomikas ministrijas

Dokumenti

Semināra programma

Komentāri

Vārds
Komentārs

English