ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Uzņēmējiem ielūgums uz semināru par energoefektivitātes likuma prasībām uzņēmumu energoefektivitātes jomā (0)

08.02.2018

Uzņēmēji aicināti uz Ekonomikas ministrijas un finanšu institūcijas “ALTUM” organizētajiem semināriem par energoefektivitātes likuma prasībām uzņēmumu energoefektivitātes jomā, ES fondu atbalsta programmas “Veicināt efektīvu energoresursu izmantošanu, enerģijas patēriņa samazināšanu un pāreju uz AER apstrādes rūpniecības nozarē” otrās projektu iesniegumu atlases kārtas pamatnosacījumiem, kā arī par energoefektivitātes iespējām samazināt izmaksas un uzlabot uzņēmumu konkurētspēju.

Semināri notiks vairākās pilsētās 2018.gada februārī, tostarp Jelgavā - 2018. gada 15.februārī, plkst. 11:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33.

Saskaņā ar Energoefektivitātes likuma prasībām, līdz 2018.gada 1.aprīlim lielajiem elektroenerģijas patērētājiem jāveic energoaudits vai jāievieš energo pārvaldība. Vairāk informācijas Ekonomikas ministrijas mājas lapā.

Savukārt, atbalstam apstrādes rūpniecības ēku un iekārtu energoefektivitātes paaugstināšanai un vietējo AER izmantošanai būs pieejami 15,4 miljoni eiro. Atbalstu apstrādes rūpniecības ēku un ražošanas iekārtu energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumiem sniegs Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA). Projektu pieņemšanu plānots uzsākt 2018. gada februārī. Atbalsts apstrādes rūpniecības komersantiem ēku, ražošanas iekārtu un lokālo siltumtīklu un aukstumtīklu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai būs pieejams kā grants (dāvinājums) 30% apmērā no kopējām projekta attiecināmajām izmaksām.

Pielikumā semināra programma.

Informācijas avots: Ekonomikas ministrija

 

Dokumenti

Seminara programma

Komentāri

Vārds
Komentārs

English