ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Elektrisko transporta līdzekļu salidojums Jelgavā 2015.gada 20.maijā

20.04.2015

Aicinām juridiskās un privātās personas ar elektriskajiem transportlīdzekļiem piedalīties Salidojumā, kas notiks š.g. 20.maijā, Pasta salā, Jelgavā, no plkst. 11:00 - 15:00. Dalība Salidojumā un apmeklējums – bez maksas.

 Salidojums – tā ir iespēja satikties ar domubiedriem, apmainīties ar pieredzi, demonstrēt un iepazīt jaunākos modeļus. Salidojumā piedalīsies Latvijā pirmā elektromobiļu maratona dalībnieki, un atklāšanā – Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

 Salidojumā aicinām piedalīties ar šādiem elektriskajiem transportlīdzekļiem (ETL):

- akumulatoru elektromobiļi, elektromobiļi ar nobraukuma pagarinātāju,

e-mopēdi, e-motocikli, e-kvadracikli (transportlīdzekļi, kas pēc savas konstrukcijas kā vienīgo mehānisko dzinējspēku izmanto enerģiju no transportlīdzeklī glabātās elektroenerģijas vai elektroenerģijas ģeneratora – iekšdedzes motora ģenerators, ūdeņraža šūna);

- e-velosipēdi.

Salidojumu organizē biedrība „Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība” un biedrība „Zemgales reģionālās enerģētikas aģentūra”, Eiropas Komisijas programmas „Inteliģenta Enerģija Eiropai” projekta „Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības stratēģijas” („Beyond Energy Action Strategies”/BEAST, Nr. IEE/13/839/S12.675536) ietvaros.

Salidojumu atbalsta „Møller Auto Lidosta” Volkswagen centrs (K.Ulmaņa gatve 86,
Rīga, LV-1046, Latvija).

Sīkāka informācija pielikumā.

Dokumenti

Uzaicinājums
Par šajā mājas lapā publicētās informācijas saturu atbild tās autori. Tajā ne vienmēr ir pausts Eiropas Kopienu viedoklis. Eiropas Komisija neatbild par ievietotās informācijas izmantošanu.
English