ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Aicinām interesentus uz centralizētās siltumapgādes uzņēmumu darbinieku apmācībām par organizatorisko spēju stiprināšanu 2019.gada 5.-7.februārī

23.01.2019

Biedrība “Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra” (ZREA) ES “Horizon2020” programmas finansētā projekta Nr. 784966 “Centralizētās siltumapgādes sistēmu darbības uzlabošana Centrāleiropā un Austrumeiropā” (KeepWarm) ietvaros organizē centralizētās siltumapgādes uzņēmumu darbinieku apmācības par dažādām tēmām laika posmā no 2018.gada septembra līdz 2019.gada aprīlim.

 

Līdz šim divi apmācību cikli – par atjaunojamo energoresursu un atkritumu izmantošanu centralizētajā siltumapgādē un par tehniskajiem jautājumiem jau notikuši.

 

Šobrīd ZREA strādā pie trešā mācību cikla organizēšanas par “Siltumapgādes sistēmu un to tīklu vadības organizatorisko spēju kapacitātes stiprināšanu”. Šīs apmācības notiks 2019.gada 5. un 6.februārī Jelgavā viesnīcā “Hotel Jelgava” Zelta zālē – lekciju veidā un 7.februārī kā mācību ekskursija uz AS “Rīgas Siltums” centrāli “Imanta”.

 

Kā lektori pieaicināti pārstāvji no tādiem labi zināmiem centralizētās siltumapgādes uzņēmumiem kā SIA “Fortum Jelgava”, SIA “Salaspils Siltums”, SIA “Ludzas bio-enerģija”, kas dalīsies ar savu pieredzi, kā arī lektori no Ekonomikas ministrijas un SIA “Komercizglītības centrs”.

 

Dalībnieku skaits ir ierobežots. Aicināts ikviens centralizētās siltumapgādes nozarē iesaistītais speciālists, iepriekš piesakoties pa e-pastu: signe@zrea.lv vai pa telefonu: 29539397 līdz 04.02.2019.

 

Apmācības ir bez maksas, tās tiek finansētas ES Horizon 2020 programmas projekta Nr. 784966 KeepWarm ietvaros.

 

Pielikumā mācību programma.

 

Vairāk informācija par projektu: www.keepwarmeurope.eu @keepwarm_eu

 

Dokumenti

Macibu Nr3 programma
Par šajā mājas lapā publicētās informācijas saturu atbild tās autori. Tajā ne vienmēr ir pausts Eiropas Kopienu viedoklis. Eiropas Komisija neatbild par ievietotās informācijas izmantošanu.
English