ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

2012.gada 15. un 16.martā Rīgā notiks starptautiska konference par daudzdzīvokļu māju renovāciju un pārvaldīšanu  (0)

09.03.2012

Š.g. 15.  un 16. martā Ekonomikas ministrija un Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija Rīgā organizē plašu starptautisku konferenci „Daudzdzīvokļu māju renovācija un pārvaldīšana Latvijā un pasaulē”. Konferences galvenais mērķis ir uzsākt diskusiju par efektīvākajiem finansēšanas veidiem un finansējuma avotiem energoefektivitātes paaugstināšanai daudzdzīvokļu mājās nākošajā ES fondu plānošanas periodā no 2014.-2020.gadam, kā arī pārrunāt aktuālos jautājumus māju pārvaldīšanā.

Konferences pirmajā dienā lektori no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Somijas dalīsies savu valstu pieredzē mājokļu renovācijā. Pasākumā piedalīsies arī pārstāvis no Eiropas Investīciju bankas un prezentēs pētījuma „Finansēšanas iespējas mājokļu energoefektivitātes paaugstināšanai Latvijā” rezultātus. Starp lektoriem būs arī Ekonomikas ministrijas, Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas un AS „Rīgas siltums” pārstāvji. Konferences pirmās dienas noslēgumā visi tiks aicināti uz diskusiju par Latvijai piemērotāko finansēšanas veidu mājokļu siltināšanai.

Konferences otrajā dienā dalībnieki iepazīsies ar iepriekšminēto valstu tiesisko regulējumu namu pārvaldīšanas jomā, kā arī dalīsies pieredzē problemātisko jautājumu risināšanā (parādu piedziņa, lēmumu pieņemšana u.c.).

Konferences mērķauditorija ir dzīvokļu īpašnieku biedrības, apsaimniekošanas uzņēmumi, pašvaldības, nozaru asociācijas un citas ieinteresētas puses ēku energoefektivitātes paaugstināšanā un māju pārvaldīšanā.

Š.g. 15. martā konference notiks no plkst. 10:00 Rīgas pilsētas domes telpās, bet 16. martā no plkst. 10:30 - starptautiskajā izstāžu hallē Ķīpsala izstādes „Māja I” laikā. Konferences dienas kārtība publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā.

Dalībai konferencē  interesenti var pieteikties līdz š.g. 14. marta plkst. 16.00 Ekonomikas ministrijā (inese.berzina@em.gov.lv; 67013240).

Konference tiek organizēta informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros. Konferences atbalstītāji - Latvijas namu pārvaldnieku ģilde, Rīgas pilsētas dome un starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

 

07.03.2012.

LR Ekonomikas ministrija

Tālr: 67013193;

E-pasts: Evita.Urpena@em.gov.lv; prese@em.gov.lv

Web: www.em.gov.lv;

Seko mums Twitter: @EM_gov_lv, @siltinam

Youtube: http://www.youtube.com/ekonomikasministrija

    

Komentāri

Vārds
Komentārs

English