ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

2019.gada 27.februārī Jelgavā notiks semināri par atbalstu daudzdzīvokļu māju atjaunošanai un par būvniecības kvalitāti (0)

19.02.2019

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum un Būvniecības valsts kontroles biroju š.g. 27. februārī Jelgavā, organizēs 3 seminārus par ES fondu atbalsta saņemšanu daudzīvokļu ēku atjaunošanai, aktualitātēm būvniecības normatīvajā regulējumā un kvalitatīva būvniecības procesa nodrošināšanu.

 

Daudzdzīvokļu ēku dzīvokļu īpašnieki un namu pārvaldnieki Jelgavā tiek aicināti uz semināriem "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva būvniecība un #ESfondi piesaiste”. Semināri notiks š.g. 27. februārī plkst. 11.00 Jelgavā (dienas kārtība pielikumā). Seminārs notiks Jelgavas tehnikumā, Pulkveža O.Kalpaka ielā 37.

 

Seminārā Attīstības finanšu institūcijas Altum kolēģi informēs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes programmas nosacījumiem, pieredzi un ieteiks, kā kvalitatīvi un sekmīgi īstenot ēku atjaunošanas projektus. Savukārt Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji semināra laikā sniegs padomus atbilstošu būvmateriālu izvēlei, bet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta kolēģi atgādinās par Ugunsdrošības noteikumu ievērošanu daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās. Pasākumā renovācijas projektu īstenošanas pieredzē dalīsies SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" Tehniskais direktors Oļegs Kukuts.

 

Latvijas būvvalžu pārstāvji tiek aicināti uz semināru "Izmaiņas būvniecības regulējumā un vides pieejamība” (dienas kārtība pielikumā).

 

Šajā seminārā Ekonomikas ministrijas pārstāvji informēs par pēdējā laikā veiktajām izmaiņām būvniecības normatīvajā regulējumā un vides pieejamības prasībām, savukārt Būvniecības valsts kontroles biroja eksperti informēs par būvniecības ieceru un būvprojektu izskatīšanu un e-saskaņošanu Būvniecības informācijas sistēmā. Tāpat Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji informēs par prioritārajiem uzraudzības pasākumiem 2019.gadā, un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta kolēģi informēs par atkāpju no būvnormatīvu ugunsdrošības prasībām saskaņošanas procesu.

 

Savukārt Latvijas būvkomersanti tiek aicināti uz semināru “Biežāk uzdotie jautājumi ēku būvniecības un atjaunošanas procesā” (dienas kārtība pielikumā).

 

Seminārā Būvniecības valsts kontroles birojs informēs par ēku būvniecības atļauju saņemšanu, ēku energosertifikātiem un to nozīmi ēku būvniecības un atjaunošanas procesā, kā arī par būvdarbu veikšanu, kvalitātes kontroli un ēkas pieņemšanu ekspluatācijā.

 

Informācijas avots: Ekonomikas ministrija

Web: www.em.gov.lv; www.energoefektivakaeka.lv

Twitter: @EM_gov_lv; @siltinam

Youtube: http://www.youtube.com/dzivosiltak

Facebook: http://www.facebook.com/siltinam

 

Attēlu galerija

Dokumenti

Programma par daudzdzivoklu eku atjaunosanu Programma par izmainam buvniecibas regulejuma Programma par biezak uzdotajiem jautajumiem eku buvnieciba un atjaunosana EM informacija

Komentāri

Vārds
Komentārs

English