ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

24.martā seminārs "Ēku energoefektivitāte un enerģijas patēriņš" (0)

17.03.2011

Aicinām piedalīties mācību seminārā"Ēku energoefektivitāte un enerģijas patēriņš", kas notiks 2011. gada 24. martā, Rīgas Tehniskajā universitātē, Būvniecības fakultātē, Rīgā, Āzenes ielā 16.

Viena no šobrīd aktuālajām tēmām mājokļu sektorā ir esošo ēku energoefektivitātes paaugstināšana, kā arī jaunu, energoefektīvu ēku celtniecība. Eiropas Savienības politika, Latvijas likumdošana, kā arī pieejamie finanšu instrumenti nosaka arvien augstākas prasības ēku energoefektivitātes rādītāju sasniegšanai. Tāpēc ir svarīga būvniecības nozares speciālistu kvalifikācijas līmeņa uzturēšana un paaugstināšana.

Baltijas Vides forums sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti organizē mācību semināru būvniecībā iesaistītajiem pašvaldību speciālistiem par aktuāliem ēku energoefektivitātes un energoapgādes jautājumiem.

Semināra tēmas:

  • Esošo ēku energoefektivitātes novērtēšana, energoaudits;
  • Latvijas normatīvi jaunbūvju un esošo ēku energoefektivitātes vērtēšanā;
  • Eiropas standarti un Latvijas normatīvi par telpu gaisa kvalitāti;
  • Enerģijas patēriņa uzskaite un regulēšana;
  • Esošo ēku siltināšanas pozitīvā pieredze un raksturīgās kļūdas.

Izvērstāka semināra darba kārtība pievienota pielikumā.

Seminārā aicinām piedalīties būvinženierus un celtniecības speciālistus no Latvijas pašvaldībām.

Seminārs tiek organizēts starptautiska projekta "No Igaunijas līdz Horvātijai: saprātīgi enerģijas taupības pasākumi pašvaldību ēkām Centrālās un Austrumeiropas valstīs" (INTENSE) ietvaros. Dalība seminārā ir bezmaksas. Noslēgumā dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecinājumu par piedalīšanos mācību seminārā.

Lūdzam jūs apstiprināt piedalīšanos seminārā, piesakoties uz e-pastu: liga.karkle@bef.lv ne vēlāk kā līdz 2011. gada 21. martam.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc lūdzam dalībniekus pieteikties savlaicīgi!

Dokumenti

Programma Pieteikuma anketa

Komentāri

Vārds
Komentārs

English