ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Diskusijas par siltumapgādi sarunu festivālā “LAMPA 2020”, 2.septembrī (0)

26.08.2020

 

Diskusijas par siltumapgādi sarunu festivālā "LAMPA 2020", 2.septembrī

"Salaspils Siltums" sadarbībā ar biedrību "Zaļā brīvība" aicina uz Sarunu festivāla LAMPA 2020 diskusiju "Laužam siltumapgādes mītus"


Nenokavē - pieslēdzies tiešsaistē, papildus info - https://www.facebook.com/events/341220150573199/

Ja esi ieinteresēts, noteikti pievienojies sarunai klātienē- vietu skaits ierobežots- reģistrācija - https://bit.ly/32jxOhV

Kaut gan ziemas pēdējos gados nav tik bargas, tas nemaina to, ka siltumapgāde ir un paliek svarīga cilvēka dzīves prasība. Kas ir videi draudzīgāk un maciņam izdevīgāk - izcept 100 maizes klaipus vienuviet, vai tos pašus 100 kukulīšus katru savā mājas krāsnī? Runājot par apkuri līdzīgs jautājums - centralizēti vai katrs par sevi?

Kopā ar Latvijas Siltumapgādes asociācijas prezidenti, RTU profesori un citiem ekspertiem un entuziastiem mēģināsim nodefinēt dažus pastāvošos mītus un centīsimies tos mainīt. Laužot šķēpus, meklēsim patiesības par un ap siltumapgādi

 

Diskusijā  piedalīsies "Salaspils siltums" valdes locekle un LSUA prezidente Ina Bērziņa-Veita, enerģētikas un klimata eksperte biedrībā "Zaļā brīvība Latvijā Selīna Vancāne, RTU Dr.sc.ing. profesore Andra Blumberga, SIA "Data Mining Solutions" īpašnieks Jānis Šipkovs un siltumapgādes risinājumu konsultants Ivo Berkolds.

 

 

Komentāri

Vārds
Komentārs

English