ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Pašvaldības aicinātas pieteikties grantam investīciju pieteikumu izstrādei (0)

03.09.2020

 

SIA “EKODOMA” ir izplatītījusi informāciju, ka European City Facility inciatīvas (EUCF iniciatīva) ietvaros pašvaldībām ir iespēja pieteikties grantam 60 000 EUR apmērā, lai saņemtu atbalstu dokumentācijas izstrādei, konsultācijām u.tml. investīciju projektiem enerģētikas un klimata jomā līdz šī gada 2.oktobrim.


Pieteikšanās notiek tiešsaistē, angļu valodā (https://eucityfacility.eu/apply-for-eucf-support/online-application.html), aizpildot vienkāršotu pieteikšanās formu:


  • pašvaldības atbilstības pārbaude (jā/nē atbildes uz  5 jautājumiem);
  • pieteikuma veidlapa (informācija par pieteicēju, investīciju pieteikuma izstrādi (t.i. dokumentācijas u.tml.) kopējo investīciju projektu, kā arī apliecinošie dokumenti (Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plāns (IERP) vai Ilgtspējīgas enerģētikas un klimata rīcības plāns (IEKRP) vai līdzvērtīgs dokuments angļu vai latviešu valodā);
  • politiskā pārstāvja atbalsta vēstule;
  • pašvaldības pašdeklarēšanās veidlapa).

 

Pietikties uz granta atbalstu var arī pašvaldību grupa, t.i. vairākas pašvaldības apvienojoties grupā. Šajā gadījumā pieteikumu formu aizpilda viena vadošā pašvaldība, kura atbilst visiem pieteikšanās nosacījumiem. Plašāku informāciju, kā sagatavot pieteikumu skatiet prezentācijā, pielikumā.


Ja Jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama tehniskā palīdzība saistībā ar pieteikuma sagatavošanu, lūdzu, sazinieties ar SIA “EKODOMA” pārstāvjiem, kas ir EUCF iniciatīvas atbalstītāji Latvijā:

Līga Žogla, Marika Rošā, Agris Kamenders, Tel.: +371 67323212

 

Plašāk par EUCF iniciatīvu lasiet mājas lapā: https://www.eucityfacility.eu/

Dokumenti

Investiciju pieteikuma izstrade

Komentāri

Vārds
Komentārs

English