ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Uzsākta projekta ABRACADABRA īstenošana (0)

25.04.2016

SIA „RENESCO” 2016.gada martā ir uzsākusi īstenot ES pētniecības un inovāciju programmas „Apvārsnis 2020” projektu ABRACADABRA - Assistant Buildings’ addition to Retrofit, Adopt, Cure And Develop the Actual Buildings up to zeRo energy, Activating a market for deep renovation, kura galvenais mērķis ir veicināt paplašinātu un papildinošu esošo ēku atjaunošanas pieeju, izstrādājot un pilnveidojot tehniskos, juridiskos un finansiālos instrumentus, lai sasniegtu ēkas ar nulles enerģijas patēriņa līmeni.

Projekta aktivitātes paredz iesaistīt visas ieinteresētās puses atjaunošanas stratēģijā, kas balstīta uz paplašinātu pieeju, kas ietver palīgobjektu (ēkas, telpas, platības u.c.) un atjaunojamās enerģijas izmantošanu (no angļu val. - Assistant buildings’ addition and Renewable Energy sources (AdoREs)).

RENESCO šo projektu īsteno konsorcijā ar 17 partneriem no dažādām Eiropas valstīm (Norvēģija, Nīderlande, Grieķija, Rumānija, Slovākija, Vācija, Lielbritānija, Beļģija un Spānija), kas apvieno zinātniskās pētniecības iestādes, pašvaldības, nekustamo īpašumu attīstītājus, ēku apsaimniekošanas un pārvaldīšanas organizācijas, dzīvokļu īpašnieki un profesionālās arhitektu un projektētāju asociācijas u.c.

Sīkāk ar projektu var iepazīties sekojošā vietnē: http://www.abracadabra-project.eu/.

Plašāku informāciju var uzzināt projekta mājas lapā http://www.abracadabra-project.eu/ vai rakstot uz e-pastu: Edgaram Augustiņam edgars@renesco.lv vai info@renesco.lv, kā arī zvanot pa tālruni 67027427.
Lai veicinātu diskusijas un viedokļu apmaiņu, kā arī identificētu dažādās iespējas realizēt atjaunošanas iniciatīvas, sākot ar š.g. maiju ir paredzēts rīkot vairākus nacionāla mēroga seminārus un darba grupu tikšanās. Par šiem pasākumiem informēsim tuvākajā laikā.

 

Komentāri

Vārds
Komentārs

English