ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Enerģētikas dienu 2014 seminārs Jelgavā, 2014.gada 17.jūnijā

13.06.2014

Biedrība „Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra” (ZREA) rīko „Zemgales Enerģētikas dienas 2014”, kuru ietvaros notiks seminārs: 2014.gada 17.jūnijā, Jelgavā – Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33:

1)     no plkst. 09:30 – 10:30 „Aktualitātes Enerģētikas jomā Zemgalē un Jelgavā, Ozolniekos”,

2)     no plkst. 11:00 līdz 14:00 "Elektromobiļu uzlādes infrastruktūras izveides iespējas un elektromobiļu pielietojums".

Semināra I daļā iedzīvotāji un uzņēmēji tiks iepazīstināti ar aktualitātēm enerģētikā (pašvaldības projekti, energoefektivitātes jautājumi siltumapgādes jomā, daudzdzīvokļu ēku renovācija).

Semināra II daļā tiks sniegta informācija par ZREA īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta (Nr. 1DP/1.5.2.2.2/12/APIA/SIF/121/125) rezultātiem: Zemgales reģiona pašvaldību autoparku izpētes rezultātiem un iespējām aizstāt esošos transporta līdzekļus ar elektromobiļiem un izveidot elektromobiļu uzlādes stacijas; par Igaunijas un Lietuvas pieredzi elektromobilitātes attīstības jomā; par elektromobiļu un to uzlādes tehniskajiem risinājumiem, izmantošanas priekšrocībām un ierobežojumiem.

Semināra II daļas ietvaros piedāvāsim elektromobiļu uzlādes risinājumu un elektromobiļu izmantošanas demonstrēšanu, iespēju izmēģināt lēngaitas (Melex) un ātrgaitas (Nissan e-NV200) elektromobiļus, kā arī elektrisko velosipēdu.

Semināra noslēgumā visi interesenti aicināti no plkst. 14:30 līdz 15:30 uz viesnīcu „Zemgale”, Jelgavā, Skautu ielā 2, kur notiks svinīga Elektrisko transporta līdzekļu uzlādes vietas atklāšana Jelgavā, piedaloties Jelgavas pilsētas mēram A.Rāviņam un viesnīcas „Zemgale” vadītājam E.Trankalim un biedrības „Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra” direktorei I.Kreicmanei un ESF projekta ekspertam A.Bergam. Pēc svinīgās atklāšanas tiks demonstrēta elektromobiļa pieslēgšana uzlādei, interesenti tiks iepazīstināti ar uzlādes tehnoloģiju un tiks fiksēta uzlādes vietas GPS adrese.

Šo elektrisko transporta līdzekļu mazjaudas (lēno) uzlādes vietu ierīkoja viesnīca „Zemgale” par saviem līdzekļiem – kas ir rezultāts ESF projekta aktivitātei – Sadarbības tīkla izveide elektromobiļu uzlādes pakalpojuma izveidei tūrisma un ēdināšanas uzņēmumos/ iestādēs Zemgalē un Kurzemē. Visi izveidotie elektrisko transporta līdzekļu uzlādes punkti bez maksas tiks ievietoti interneta kartē (www.zrea.lv), kā arī integrēti kopējā Latvijas elektrisko transporta līdzekļu uzlādes kartē un TOM TOM navigācijas ierīcēs. Rezultātā uzlādes pakalpojuma sniedzējam tiks nodrošināta publicitāte un papildus klientu – elektrisko transporta līdzekļu lietotāju piesaiste.

Vēlams pieteikt savu dalību seminārā uz e-pastu: zrea@zrea.lv vai pa telefoniem 29539397 vai 63080205.

Seminārs ir bezmaksas.

Pielikumā – detalizēta semināra / pasākumu programma.

Dokumenti

Seminara programma Plakats Uzlades vietas atklasana
Par šajā mājas lapā publicētās informācijas saturu atbild tās autori. Tajā ne vienmēr ir pausts Eiropas Kopienu viedoklis. Eiropas Komisija neatbild par ievietotās informācijas izmantošanu.
English