ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

KeepWarm projekta ceturtais vebinārs “Centralizētās siltumapgādes nākotnes izaicinājumi un iespējas” (angļu valodā) noslēdzies

01.07.2020

 

Līdz ar ZREA organizēto KeepWarm projekta ceturto vebināru, 30.06.2020., kurā kopā piedalījās 27 dalībnieki, ir noslēgušies KeepWarm projekta Iedvesmas pasākumi Latvijā.

 

Vebināra ievadā Latvijas siltumuzņēmumu asociācijas (LSUA) prezidente Ina Bērziņa-Veita stāstīja par situāciju centralizētās siltumapgādes jomā Latvijā un ar to saistītajiem nākotnes izaicinājumiem un iespējām.

 

Turpinājumā par ES “Apvārsnis 2020” programmas KeepWarm projekta pieejas īstenošanu Latvijā stāstīja ZREA projektu vadītāja Signe Mārtiņkrista.

 

Par SIA “Fortum Jelgava” biomasas koģenerācijas stacijas modernizācijas pieredzi un par Horizon2020 programmas THERMOS projekta rezultātiem stāstīja SIA “Fortum Jelgava” pārdošanas daļas vadītājs Valdis Rieksts-Riekstiņš

 

Par SIA “Salaspils Siltums” siltumapgādes sistēmas modernizācijas pieredzi stāstīja uzņēmuma energoefektivitātes speciāliste Ilze Poļikarpova.

 

Noslēgumā par inovatīvu centralizētās siltumapgādes sistēmas novērtēšanas metodi stāstīja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pētniece, M.sc.ing., Ieva Pakere.

Visas prezentācijas un vebināra ieraksts ir pieejamas šeit.

Dokumenti

Ina Berzina Veita LSUA Valdis Rieksts Riekstins Fortum Jelgava Signe Martinkrista ZREA Ieva Pakere RTU Ilze Polikarpova Salaspils Siltums
Par šajā mājas lapā publicētās informācijas saturu atbild tās autori. Tajā ne vienmēr ir pausts Eiropas Kopienu viedoklis. Eiropas Komisija neatbild par ievietotās informācijas izmantošanu.
English